محصولات

شرکت سنگان نیرو ایرانیان، دانش و اندوخته‌ای ارزشمند در طراحی، اجرا، ساخت و راه‌اندازی انواع جرثقیل‌ها توسط متخصصین دارد.

این شرکت در راستای تامین تجهیزات دیگر دستگاه‌ها علاوه بر قطعات جرثقیل نیز فعالیت می‌نماید. شرکت سنگان نیرو تامین‌کننده انواع بالابرهای سیم‌بکسلی و زنجیری برقی، انواع موتورگیربکس‌های مخصوص بالابر و شین برق‌رسان می‌باشد.

انواع محصولات شرکت سنگان نیرو ایرانیان شامل موارد زیر می‌باشد:

جرثقیل سقفی تک‌پل و دوپل

جرثقیل-سقفی

شرکت سنگان نیرو ایرانیان، طراح و سازنده تخصصی انواع جرثقیل سقفی تک‌پل و دوپل، جرثقیل‌های آویز با ظرفیت‌های سنگین و ارتفاع بالابری بالا است.

جرثقیل دروازه‌ای

جرثقیل-دروازه_ای-1

شرکت سنگان نیرو ایرانیان، تخصص و دانشی ارزشمند در زمینه طراحی، ساخت و راه‌اندازی انواع جرثقیل دروازه‌ای تک‌پل و دوپل دارا می‌باشد.

جرثقیل نیم‌دروازه‌ای

جرثقیل نیم دروازه ای سنگان نیرو

شرکت فنی‌مهندسی سنگان نیرو ایرانیان، تمامی امور مربوط به طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی جرثقیل‌های نیم‌دروازه‌ای را به انجام می‌رساند.

جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی

جرثقیل بازویی، از تولیدات اصلی شرکت سنگان نیرو ایرانیان می‌باشد. طراحی و ساخت جرثقیل‌های بازویی با ابعاد و ظرفیت‌های متفاوت از شاخه‌های اصلی فعالیت این شرکت است، که توسط متخصصین آن صورت می‌گیرد.

وینچ

13

شرکت سنگان نیرو ایرانیان، طراح، سازنده و اجراکننده انوع وینچ الکترومکانیکی، سیم‌بکسلی، برقی، کشنده و زنجیری تا تناژ ۱۵۰ تن و دهانه ۳۶ متر نیز در پروژه‌های گوناگون است.

تامین قطعات جانبی و سایر تجهیزات

جرثقیل سنگان نیرو

شرکت فنی – مهندسی سنگان نیرو در راستای تامین و تهیه انواع قطعات جانبی و تجهیزات وینچ و جرثقیل در سازه های متنوع ، دستی توانمند در این شاخه دارد.