درباره ما

شركت سنگان نيرو ايرانيان ارائه‌دهنده انواع جرثقیل

شرکت سنگان نیرو ایرانیان (سهامی خاص)، با شناسنامه‌ای موفق در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی انواع جرثقیل سقفی، جرثقیل دروازه‌ای، جرثقیل نیم‌دروازه‌ای، بازویی فعالیت خویش را پس از سال‌ها در این راه همچنان ادامه می‌دهد.

تولید، نصب و راه‌اندازی انواع وینچ‌های الکترومکانیکی، زنجیری، سیم بکسلی، کشنده، برقی تا ظرفیت ۱۵۰ تن و تا ارتفاع بالابری ۲۰۰ متر، در تناژ مختلف در سازه‌های فلزی صنعتی متفاوت در پروژه‌های گوناگون.

25+

سال خدمت

150+

پروژه انجام شده

3

پروژه‌های جاری

20+

تعداد کارکنان

استانداردهای مورد استفاده

استانداردهای اصلی مورد استفاده در مراحـل مختلـف طراحـی، ساخت، كنترل كيفـی، تسـت، نصـب و راه‌انـدازی سيسـتم‌های انتقال مواد و تجهيـزات و سـازه‌هـای فلـزی شـامل مـوارد زيـر می‌شود:

همچنین اين شركت با در اختيار داشتن نيروی انسـانی متخصـص در رده‌ها و گرايش‌های مختلـف مـرتبط، امكـان طراحـی، سـاخت، نصب و راه‌اندازی تجهيزات و ادوات مختلف انتقال مواد و سـازه‌های فلزی را بر اساس استانداردهای معتبر اروپـايی و آمريكـايی مربوطه دارا مي‌باشد.

برای نخستین بار در ایران موفق به طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی یک دستگاه ریل گذار راه‌آهن

این شرکت، برای نخستین بار  در ایران موفق به طراحی ساخت نصب و راه اندازی یک دستگاه ریل گذار راه آهن پروژه ی خطوط ارتباطی میانه – اردبیل در پروژه ی مربوط به شرکت جنرال مکانیک شد.

این پروژه قابلیت باربرداری از روی خرک یا واگن را دارا می‌باشد. شامل کشنده دو منظوره، واگن‌های لبه کوتاه قرقره دار و جرثقیل پانل گذار ریلی می باشد.

از مهمترین مزایای استفاده از این سیستم علاوه بر دقت و قابلیت اعتماد بیشتر ، اپراتوری و نگهداری آسانتر این دستگاه نسبت به نمونه خارجی آن است. صرفه جویی ارزی و هزینه ای ساخت هر سیستم پانل گذاری ریلی بوده است که در شرایط فعلی از منظر اقتصاد مقاومتی و جهش تولید بسیار حایز اهمیت است.

پانل-ریل-گذارسنگان-نیرو
جرثقیل-ریل-گذار-سنگان-نیرو
ریل-گذار-سنگان-نیرو-ایرانیان

شروع همکاری

شرکت سنگان نیرو آماده‌ی خدمت‌رسانی است.

برای اطلاع از نحوه‌ی همکاری به ما پیام دهید.

تلفن: 09029105916